Calendar competițional

Automobilism si Karting

07 noiembrie, Timisoara, zona Stadion Dan Paltinisanu: Grand Prix – Cupa Timisoarei 2021

Judo

In acest moment nu exista nicio viitoare competitie certa.

Fotbal

29 octombrie, ora 15:00, Dumbravita, Stadionul Stefan Dobay: CSC Dumbravita – Avantul Periam (Liga a III-a, etapa a X-a)

29 octombrie, ora 16:10, Covaci: CSC Dumbravita U11 – Optimum Alba Iulia U11 (Cupa de Vest, editia a III-a)

29 octombrie, ora 16:45, Covaci: CSC Dumbravita U13 – Ripensia U13 (Cupa de Vest, editia a III-a)

30 octombrie, ora 09:30, Covaci: CSC Dumbravita U13 – CSC Ghiroda si Giarmata Vii U13 (Cupa de Vest, editia a III-a)

30 octombrie, ora 11:00, Covaci: CSC Dumbravita U13 – Optimum Alba Iulia U13 (Cupa de Vest, editia a III-a)

30 octombrie, ora 13:30, Covaci: CSC Dumbravita U13 – Atletico Timisoara U13 (Cupa de Vest, editia a III-a)

31 octombrie, ora 12:00, Dumbravita, Arena Player: CSC Dumbravita U8 – Atletico Timisoara U8 (Kids Player Cup, etapa a III-a)

31 octombrie, ora 12:30, Dumbravita, Arena Player: CSC Ghiroda si Giarmata Vii U8 – CSC Dumbravita U8 (Kids Player Cup, etapa a III-a)

31 octombrie, ora 13:30, Dumbravita, Arena Player: CSC Dumbravita U7 – UTA U7 (Kids Player Cup, etapa a III-a)

31 octombrie, ora 14:00, Dumbravita, Arena Player: Politehnica Timisoara U7 – CSC Dumbravita U7 (Kids Player Cup, etapa a III-a)

31 octombrie, ora 14:30, Dumbravita, Arena Player: CSC Dumbravita U7 – CSC Ghiroda si Giarmata Vii U7 (Kids Player Cup, etapa a III-a)

01 noiembrie, ora 11:00, Sag: Dumbravita – Parta (Cupa Satelor pentru grupele U13)

01 noiembrie, ora 12:30, Sag: Sanandrei – Dumbravita (Cupa Satelor pentru grupele U13)

01 noiembrie, ora 13:30, Sag: Dumbravita – Mosnita Noua (Cupa Satelor pentru grupele U13)

01 noiembrie, ora 15:00, Sag: Sag – Dumbravita (Cupa Satelor pentru grupele U13)

02 noiembrie, ora 15:00, Dumbravita, Stadionul Stefan Dobay: CSC Dumbravita U15 – Unirea Sannicolau Mare U15 (Campionatul Judetean U15, etapa a IV-a)

03 noiembrie, ora 11:00, Dumbravita, Stadionul Stefan Dobay: CSC Dumbravita U13 – Unirea Sannicolau Mare U13 (Campionatul Judetean U13, etapa a VIII-a)

03 noiembrie, ora 12:30, Dumbravita, Stadionul Stefan Dobay: CSC Dumbravita U11 – Unirea Sannicolau Mare U11 (Campionatul Judetean U11, etapa a VIII-a)

05 noiembrie, ora 14:00, Dumbravita, Stadionul Stefan Dobay: CSC Dumbravita – Crisul Chisineu Cris (Liga a III-a, etapa a XI-a)

06 noiembrie, ora 11:00, Covaci: CSC Ghiroda si Giarmata Vii U7-U10 – CSC Dumbravita U7-U10 (Interliga Nationala U7, U8, U9, U10 – etapa a V-a)

06 noiembrie, ora 11:40, Covaci: CSC Dumbravita U7-U10 – UTA U7-U10 (Interliga Nationala U7, U8, U9, U10 – etapa a V-a)

06 noiembrie, ora 13:00, Covaci: CSC Dumbravita U7-U10 – Atletico Arad U7-U10 (Interliga Nationala U7, U8, U9, U10 – etapa a V-a)

10 noiembrie, ora 17:30, Timisoara, Baza 2 Politehnica: Politehnica Timisoara U15 – CSC Dumbravita 15 (Campionatul Judetean U15, etapa a V-a)

11 noiembrie, ora 15:00, Timisoara, Baza Adrian Stoicov: Ripensia U11 – CSC Dumbravita U11 (Campionatul Judetean U11, etapa a IX-a)

11 noiembrie, ora 16:00, Timisoara, Baza Adrian Stoicov: Ripensia U13 – CSC Dumbravita U13 (Campionatul Judetean U13, etapa a IX-a)

13 noiembrie, ora 14:00, Pecica: ACS Progresul Pecica – CSC Dumbravita (Liga a III-a, etapa a XII-a)

14 noiembrie, ora 09:00, Dumbravita, Arena Player: Kids Player Cup, etapa a IV-a (echipe U7 si U8)

18 noiembrie, ora 16:00, Timisoara, Baza Adrian Stoicov: Galaxy Timisoara U11 – CSC Dumbravita U11 (Campionatul Judetean U11, etapa a X-a)

18 noiembrie, ora 16:00, Timisoara, Baza Adrian Stoicov: Galaxy Timisoara U13 – CSC Dumbravita U13 (Campionatul Judetean U13, etapa a X-a)

21 noiembrie, ora 13:00, Timisoara, Baza 2 Politehnica: SSU Politehnica Timisoara U15 – CSC Dumbravita 15 (Campionatul Judetean U15, etapa a VI-a)

24 noiembrie, ora 16:00, Timisoara, Baza CSS Bega: CSS Bega U15 – CSC Dumbravita 15 (Campionatul Judetean U15, etapa a VII-a)

26 noiembrie, ora 14:00, Ghiroda, stadion Emilian Pavel: CSC Ghiroda si Giarmata Vii – CSC Dumbravita (Liga a III-a, etapa a XIV-a)

26 noiembrie, ora 16:00, Timisoara, Stadionul CFR: CFR Timisoara U11 – CSC Dumbravita U11 (Campionatul Judetean U11, etapa a XI-a)

27 noiembrie, ora 17:00, Dumbravita, Balon stadion: CSC Dumbravita U7 – CSC Millenium Giarmata U7 (amical)

03 decembrie, ora 13:00, Dumbravita, stadion Stefan Dobay: CSC Dumbravita – CS Gloria Lunca-Teuz Cermei (Liga a III-a, etapa a XV-a)

04 decembrie, ora 10:00, Timisoara, Stadionul CFR: CFR Timisoara U13 – CSC Dumbravita U13 (Campionatul Judetean U11, etapa a XI-a)

Tenis de masa

11 – 12 decembrie, ora 09:00, Dumbravita, Sala Polivalenta: Cupa CSC Dumbrăvița Gewo Master EMI-TT

14 – 15 decembrie, Dumbravita, Sala Polivalenta: Cupa Romaniei tineret si seniori (individual si dublu)

20 – 21 decembrie, Buzau: Campionatul National de Tineret (individual si dublu)

22 decembrie, Buzau: Top 16 seniori (individual)

28 – 30 ianuarie, Dumbravita, Sala Polivalenta: Cupa Romaniei juniori II si juniori I